پس از بیش از پنج سال موفقیت ، رشد و پیشرفت عالی ، پوکمون GO به ساختن ادامه می دهد دنیای واقعی در اطراف شما فضایی است که در آن می توانید بازی کنید و از آن لذت ببرید و این حیوانات را شکار کنید و مبارزه با دیگر بازیکنان

اگر تصمیم دارید ماجراجویی پوکمون خود را شروع کنید یا بعد از مدتی که از مبارزه و صید جدا شده اید ، آن را از سر بگیرید ، با هزاران مربی از سه تیم موجود (تیم شجاعت ، غریزه و خرد) با یک هدف مشترک به این تیم ملحق می شوید: Pokédex را با بیش از ششصد پوکمون از مناطق مختلف تکمیل کنید، برای بدست آوردن امتیاز تجربه در ورزشگاه ها بجنگید و قوی تر و قوی تر شوید و در حملات شرکت کنید تا قوی ترین و دشوارترین موجودات را پیدا کنید.

تنها راه پیشرفت در این ماجراجویی این است که به جلو حرکت کنید (متأسفم که بدیهی را گفتم). دنیای واقعی صحنه شماست و در هر مرحله و پشت هر گوشه ممکن است یک Blaziken کمیاب مخفی از Hoenn ، Ho-Oh پرنده افسانه ای Pokémon یا فقط آن Cottonee کوچک را پیدا کنید که به نظر می رسد می خواهد از پوک بال شما دزدکی بیرون بیاید.

به مربیانی از سراسر جهان بپیوندید که در حال کشف پوکمون در حال کشف جهان اطراف خود هستند.

ویژگی های کلیدی

  • بازیکنان باید بیش از 600 پوکمون را از مناطق مختلف در دنیای واقعی جستجو و ضبط کنند: Kato ، Johto ، Hoenn ، Sinnoh ، Teselia و Kalos.
  • بازیکنان می توانند با یک همراه پوکمون سفر کنند که با هر کیلومتر طی شده با هم قوی تر می شوند.
  • همانطور که در همه بازی ها و سری های مختلف این حق رای دادن ، Team Rocket به شر اختصاص داده شده است. در صورت ظاهر شدن ، بازیکنان باید با آنها بجنگند و پوکمون هایی را که ربوده و نفرین کرده اند نجات دهند.
  • اگر با دوستان خود بازی می کنید یک بازی سرگرم کننده تر است: می توانید پوکمون ها را مبادله کنید ، به یکدیگر هدیه ارسال کنید ، با آنها به حملات بپیوندید ، نبرد کنید یا با هم عکس بگیرید.
  • برای جذاب نگه داشتن همه چیز ، بازی شامل ده ها رویداد است که در آن باید مأموریت هایی را برای کسب پاداش یا یافتن پوکمون های کمیاب یا افسانه ای به پایان برسانید.
  • در سالن های بدنسازی که روی نقشه قابل مشاهده است ، می توانید با یکی از پوکمون های خود و سایر موجودات دیگر اعضای تیم خود برای کسب امتیاز و جوایز نبرد کنید یا برای گرفتن پوکمون های قدرتمند ، فقط در طول حملات بجنگید.
  • شما می توانید در لیگ های مختلف GO Battle ، سازماندهی شده توسط سطوح ، شرکت کنید. م theثر بودن انواع پوکمون ها در برابر یکدیگر را در نظر بگیرید ، در نبردها و نشان های آنلاین در مقابل بقیه افراد جامعه پیروز شوید و لیگ ها را بالا ببرید تا به یک استاد پوکمون واقعی تبدیل شوید (آش کچوم از سال 1997 برای آن مبارزه می کند).
  • این بازی شامل یک فروشگاه است که می توانید از آن مکمل زیبایی برای شخصیت خود و انواع اشیاء مفید مانند توپ پوک ، جوجه کشی تخم مرغ ، معجون و ماژول طعمه خریداری کنید.

موارد جدید در آخرین نسخه


دانلود با لینک مستقیم