کوتاه کننده URL ممتاز نال شد یک اسکریپت کوتاه کننده URL PHP است که دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی است. این به شما امکان می دهد یک پیوند طولانی را به لینک هوشمند کوتاه کوتاه کنید که می توانید از آن برای نظارت بر کلیک ها و بهینه سازی کمپین های بازاریابی خود استفاده کنید. این ابزارهای منحصر به فرد بسیاری را برای بوت استرپ سریع یک وب سایت کوتاه کننده لینک در اختیار شما قرار می دهد. برخی از ویژگی‌ها عبارتند از: هدف‌گیری جغرافیایی، هدف‌گیری دستگاه، عضویت ممتاز، داشبورد قدرتمند و پنل مدیریت و مجموعه‌ای از ابزارهای CMS برای کمک به شما در ساختن رویای خود. این به طور فعال برای بیش از 9 سال در حال توسعه است، بنابراین این بدان معنی است که با هر به روز رسانی بهتر و بهتر می شود (مقدار باورنکردنی!).

برخی از ویژگی های عالی

مولد پروفایل بیو

پروفایل های زیستی زیبا ایجاد کنید، یک پیوند واحد را به اشتراک بگذارید و ترافیک را نظارت کنید. ویجت ها و پیوندها را به حساب رسانه های اجتماعی اضافه کنید و پروفایل های زیستی را با رنگ های خیره کننده سفارشی کنید.

مولد QR سفارشی

کدهای QR منحصر به فرد ایجاد کنید و آنها را با عموم به اشتراک بگذارید. از انواع مختلف کدهای QR استفاده کنید، رنگ ها را سفارشی کنید، آرم خود را اضافه کنید، از میان اشکال مختلف انتخاب کنید و اسکن ها را دنبال کنید.

نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS)

با مجوز توسعه‌یافته، اسکریپت به یک پلتفرم SaaS تبدیل می‌شود و به‌طور خودکار تمام پرداخت‌ها را از طریق Stripe، PayPal و Bank Transfer مدیریت می‌کند.

ویژگی تیم

ویژگی جدید تیم به شما این امکان را می دهد که اعضا را به گروه خود دعوت کنید و از همان حساب به عنوان یک تیم استفاده کنید. این برای همکاری عالی است!

دامنه سفارشی

اسکریپت از دامنه های سفارشی هم برای کاربران و هم برای مدیر پشتیبانی می کند. اگر کاربران شما می خواهند از دامنه خود استفاده کنند، می توانند آن را اضافه کرده و شروع به استفاده از آن کنند. ادمین همچنین می تواند دامنه های اضافی را برای استفاده مشتریان اضافه کند. اگر نمی خواهید مشتریان از نام دامنه اصلی شما استفاده کنند، این عالی است.