Riding Extreme 3D 1.48 – دانلود برای اندروید APK رایگان


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/tagservi/domains/tagservice.ir/public_html/wp-content/themes/tag-theme/tag-themes/template-tags.php on line 31
دانلود, مطالب


شرکت در احمقانه ترین مسابقات دوچرخه سواری در این عنوان دیوانه کننده توسط استودیو داکی. ماموریت شما این است که در حین رقابت با ده‌ها دوچرخه‌سوار که باید در طول مسیر آنها را از پای در بیاورید، یک دوچرخه را به صورت کراس کانتری برانید.

آدرنالین را احساس کنید و در فضای یک فری راید واقعی شیرجه بزنید.

جایی که می رویم، نیازی به جاده نداریم

Riding Extreme 3D هست یک بازی مسابقه دوچرخه سواری کوهستانی سبک دل. این مسابقات هیجان‌انگیزتر از این نمی‌تواند باشد، زیرا در بسیاری از زمین‌های مختلف به صورت اول شخص با ده‌ها سوار کراس کانتری روبرو خواهید شد. مدارها به سختی کشیده می شوند و شما می توانید آزادانه هر کجا که بخواهید حرکت کنید. فلش قرمز را دنبال کنید که همیشه راه را برای جلوگیری از گم شدن به شما نشان می دهد.

یکی از سرگرم کننده ترین جنبه های این بازی این است که شما باید رقبای زیادی را که می توانید نابود کنیدn در پیشروی غیرقابل توقف شما. هر چه مسابقه‌دهنده‌های بیشتری سقوط کنند و موقعیت بهتری کسب کنید، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. با درآمد خود، می توانید ویژگی های سوارکار خود را در بین مسابقات بهبود بخشید و روی دوچرخه های جدید سرمایه گذاری کنید.

رقبای خود را به زمین بزنید و از موانع دوری کنید.

بازی کردن بسیار آسان است. شما فقط باید از یک انگشت برای هدایت دوچرخه خود استفاده کنید و سرعت را افزایش دهید. نتیجه فوق العاده سرگرم کننده و اصلی است، ارائه می دهد بازی های کوتاه و بسیار پویا، ایده آل برای کشتن زمان در هر زمان و مکان.

بهترین؟ دانلود فایل APK می باشد کاملا رایگان. نکته ما: بهتر است بدون اتصال به اینترنت بازی کنید.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید