قالب وردپرس ROSA 2.8.0 NULLED

ROSA اصلی ترین وردپرس پرفروش ترین رستوران است که برای کمک به رستوران و دیگر دارندگان آشپزی در شکل دادن به تجربه ای که مردم آن را دوست دارند و به یاد می آورند ساخته شده است. این آزادی کافی را به شما می دهد تا با تنظیم متناسب با مجموعه خاصی از نیازها و ترجیحات جسورانه ، آن را از آن خود کنید.

این برنامه شامل همه چیزهایی است که شما برای ایجاد یک وب سایت با شخصیتی قوی و با شانس های گسترده برای تحت تأثیر قرار دادن مخاطبان خود نیاز دارید. به همین دلیل است که توسط طیف گسترده ای از صاحبان غذاهای لذیذ مورد استفاده قرار می گیرد: از رستوران های جذاب خانوادگی تجاری تا تلاش های بزرگ لذیذ.

بررسی اجمالی ویژگی های کامل

پیمایش اختلاف منظر

از آنجایی که اگر تجربه کم باشد نمی توانید داستان خوبی تعریف کنید ، ما تلاش خود را برای ساخت نرم ترین پیمایش اختلاف منظر تاکنون انجام داده ایم. کره صاف!

ما این کار را با اطمینان از این که همه انیمیشن ها از بهترین مرورگرهایی که از نظر عملکرد ارائه می دهند ، استفاده می کنند – همه برای دستیابی به آن 60fps شیرین!

منوهای محصولات زیبا

از آنجایی که همه ما باید بدانیم چه پیشنهادی دارید ، ما یک سیستم منوی ساده را پیش بینی کرده ایم که به شما امکان می دهد در کمترین زمان منوی وعده های غذایی خود را ایجاد کنید.

با استفاده از کد کوتاه و ویرایشگر وردپرس ، بخش ها و عناوین محصول ، توضیحات ، قیمت ها و موارد دیگر را اضافه خواهید کرد. فوق العاده ساده!

رزرو

برای ثابت نگه داشتن کل داستان شما ، ما تصمیم گرفتیم که مسافت بیشتری را طی کنیم و یک کد کوتاه سفارشی ایجاد کنیم تا به شما امکان می دهد با سیستم معروف OpenTable ادغام شوید.

شما فقط به شناسه رستوران OpenTable خود احتیاج دارید و بهتر است بروید!

فروش هر چیزی (تجارت الکترونیکی)

از آنجا که همه شما تأمین کنندگان غذا در خارج از کشور می خواهید چیزهایی را بفروشید ، چرا آنها را به صورت آنلاین نیز نمی فروشید؟

ROSA همراه با یکپارچه سازی به سبک سفارشی با پلاگین معروف WooCommerce ارائه می شود تا بتوانید در کمترین زمان خرید و فروش آنلاین خود را انجام دهید.

پاسخگو و آماده برای موبایل

مطمئن باشید هر پیکسلی همانطور که باید پاسخ خواهد داد ، مهم نیست که بازدیدکنندگان شما روی دسک تاپ ، تبلت یا پایین گوشی در جیب شما هستند.

ROSA دارای منویی خارج از بوم است تا کاربران موبایل شما را در یافتن سایت خود آسان کنند.

مدیر سبک و سفارشی ساز زنده

یک ویژگی جدید و هیجان انگیز که گزینه های سبک را با توانایی پیش نمایش زنده تغییرات قبل از ذخیره آنها ترکیب می کند.

شما می توانید به راحتی فونت ها ، رنگ ها یا اندازه های طرح را تغییر دهید و همه چیز به شما بازتاب می یابد.

بهینه شده برای سرعت

همه ما می دانیم که یک سایت آهسته هر چقدر زیبا به نظر برسد یک سایت بد است – به همین دلیل ما توجه بیشتری را به انجام هر کاری که لازم است سایت شما سریعتر و روانتر از همیشه اجرا شود ، انجام دادیم.

SEO Friendly

و یک سایت سریع بدون اقدامات صحیح SEO چیست؟ ما همچنین شما را در این زمینه تحت پوشش قرار دادیم.

ما نشانه گذاری معنایی ، schema.org ، متا اجتماعی برای Facebook ، Google+ ، Twitter و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهیم.

کد تمیز

نوشتن کد تمیز ، ساخت یافته ، سازگار و هوشمند به این معنی است که به راحتی توسط هر توسعه دهنده دیگری قابل تمدید است.

کد نادرست و منسوخ شده می تواند طرح بندی ها ، داده های خراب یا بدتر را خراب کند. با ROSA ، چیزی جز آخرین ویژگی های وردپرس استفاده نمی شود.

ترجمه آماده است

ROSA آماده ترجمه به هر زبانی است که انتخاب می کنید. ما فایل .po را ارائه می دهیم تا بتوانید بلافاصله با PoEdit ترجمه کنید.

همچنین Rosa با افزونه WPML کاملا سازگار است. خودتون اینجا ببینید

+600 قلم گوگل

کنترل تایپوگرافی موضوع خود را با قلم های سفارشی کنترل شده از طریق گزینه های تم کنترل کنید. به کتابخانه عظیم Google Fonts دسترسی پیدا کنید و سبک منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

با یک کلیک نصب نسخه ی نمایشی

واقعاً !! فقط با یک کلیک و همه چیز را تنظیم می کنیم: صفحات محتوا ، مقالات وبلاگ ، منوها ، ابزارک های نوار کناری.

دانلود