Smart Grid Builder 1.3.0 – افزونه WPBakery Page Builder

اسکریپت, افزونه, دیگر قالب ها, مطالب, وردپرس


Smart Grid Builder 1.3.0 - افزونه WPBakery Page Builder

Smart Grid Builder نال شد یک افزونه وردپرس است که می توانید به صورت بصری طرح های کارت را برای لیست های پست خود ایجاد و سفارشی کنید. می‌توانید طرح‌های کارت فهرست‌بندی را با کدهای کوتاه پست پویا Smart Grid Builder ایجاد کنید. ما عناصر کد کوتاه خاصی ایجاد کرده‌ایم، بنابراین می‌توانید شبکه‌های خود را آزادانه و بصری با آن طراحی کنید صفحه ساز WPBakery رابط..

افزونه وردپرس Smart Grid Builder Demo

ویژگی های افزونه وردپرس Smart Grid Builder

عناصر کد کوتاه پویا
ما WPBakery Page Builder با نام عناصر پویا مخصوص ویژوال کامپوزر را برای شما ایجاد کرده ایم تا بتوانید هر بخشی از طرح های شبکه خود را با کدهای کوتاه طراحی کنید. می توانید هر یک از عناصر را در شناور نشان دهید یا پنهان کنید یا انیمیشن های شناور را تنظیم کنید تا طرح های کارت تعاملی بیشتری ایجاد کنید.

با کد کوتاه «فهرست پست»، می‌توانید فهرست‌های پست شبکه‌ای یا سنگ‌تراشی را با گزینه‌های داده پیشرفته ایجاد کنید. شما می توانید به صورت پویا محتوای بیشتری را با یک دکمه یا فقط با اسکرول بارگذاری کنید. یا می‌توانید به لطف عنصر «پست چرخ فلک»، اسلایدرهای لمسی پاسخگو با پست‌های خود ایجاد کنید. می توانید از Smart Grid Builder برای هر نوع پستی مانند پست ها، صفحات، نمونه کارها، محصولات، توصیفات و غیره استفاده کنید.

40+ دمو!
ما 40 نسخه نمایشی شبکه ای مختلف را برای شما ایجاد کرده ایم که می توانید با یک کلیک وارد کنید و بلافاصله شروع به استفاده کنید یا مطابق با نیاز خود سفارشی کنید. برای دیدن طراحی‌های شبکه‌ای عالی که می‌توانید با Smart Grid Builder درست کنید، به پایین بروید.

افزونه وردپرس Smart Grid Builder را دانلود کنید

توجه داشته باشید: اگر مشکل دارید با افزونه وردپرس Smart Grid Builder دانلود رایگان نال شد، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نمی کند، لطفا با ما تماس بگیرید.

افزونه وردپرس Smart Grid Builder را دانلود کنید


به این مطلب امتیاز دهید