Sort The Color 1.1.47 – دانلود برای اندروید APK رایگان


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/tagservi/domains/tagservice.ir/public_html/wp-content/themes/tag-theme/tag-themes/template-tags.php on line 31
دانلود, مطالب


یکی از محبوب ترین فرمت های بازی های منطقی اندروید انتقال مایعات از ظرفی به ظرف دیگر است. در میان این بازی ها خواهید یافت مرتب کردن رنگ، که ده ها سطح دشواری فزاینده را با هدف چیدمان مایعات بر اساس رنگ ارائه می دهد.

مایعی را فقط می توان روی مایعی همرنگ ریخت

این اصل اساسی بازی است. اگرچه می بینید که مایعات با یکدیگر مخلوط شده اند، شما فقط می توانید یکی را روی دیگری با همان رنگ بریزید. خوشبختانه، شما همیشه یک بطری خالی خواهید داشت که برای انجام تمام حرکات مورد نیاز شما مفید است و می توانید مایعات را در حالت آماده به کار بگذارید.

این رویکرد ساده است، اما همچنین بسیار چالش برانگیز است: بیشتر به این دلیل که با پیشروی و غلبه بر سطوح، همه چیز پیچیده‌تر می‌شود و شما را مجبور می‌کند تا مغز خود را برای یافتن بهترین راه‌حل برای مشکل به کار بگیرید. خوشبختانه، کمکی خواهید داشت، مانند خنثی کردن یک حرکت یا اضافه کردن یک ظرف (البته پس از تماشای یک آگهی). و علاوه بر این، اگر نمی دانید چه کاری باید انجام دهید، همیشه می توانید سطح را دوباره راه اندازی کنید.

این بازی را می توان بدون اتصال به اینترنت بازی کرد و همچنین بسیار مهم است: هیچ محدودیت زمانی و جریمه ای برای اشتباهات وجود ندارد. بنابراین، این یک سرگرمی عالی در حین آموزش مهارت های منطقی شما است.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید