Spotify Music 8.6.70.1102 – بارگیری برای Android APK رایگان


بزرگترین انقلاب در پانورامای موسیقی در 20 سال گذشته ، حتی بزرگتر از Napster ، قطعاً در زمینه پخش آنلاین موسیقی رخ داده است. به عبارت دیگر ، فناوری ای که به ما اجازه می دهد پخش و گوش دادن به موسیقی با اتصال به اینترنت بدون نیاز به بارگیری چیزیبه YouTube مبتنی بر این فناوری است ، اما اگر در مورد موسیقی صحبت کنیم ، اولین نامی که به ذهن می رسد Spotify است.

انقلابی در نحوه مصرف موسیقی

اگر بارگیری آلبوم ها و آهنگ ها با فرمت MP3 فرمت فیزیکی را به خطر انداخته بود ، این روش حتی با حمله به یکی از مشکلات عمده در این صنعت: دزدی دریایی ، بارگیری غیرقانونی موسیقی را کاهش داده است. همه موارد اخیر به لطف سیستمی که به ما اجازه می دهد در ازای تبلیغات یا پرداخت اشتراک ماهانه به موسیقی رایگان گوش دهید تا از شر آنها خلاص شوم. و هنرمندان چطور؟ بله ، این روی دیگر سکه است: آنها هنوز همان درآمدی را دارند که بارگیری غیرقانونی MP3 مشکل داشت … تقریباً هیچ.

موسیقی قانونی همیشه در جیب شماست.

برنامه اندروید Spotify

حمل و نقل این سیستم در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما به آسانی بارگیری APK است Spotify Musicبه این یک پخش کننده است که به شما امکان دسترسی به کل فهرست آنلاین خود را می دهد. چند آهنگ داره؟ بالای 40 میلیون، بنابراین احتمالاً هرگز نخواهید توانست به همه آنها گوش دهید. به نوبه خود ، اگر شما یک کاربر برتر هستید ، می توانید از امکان گوش دادن به آنها به صورت آفلاین استفاده کنید.

ویژگی های اصلی

  • به شما امکان می دهد موسیقی را از Spotify بارگیری کرده و بصورت آفلاین پخش کنید.
  • از گوش دادن خصوصی پشتیبانی می کند.
  • موسیقی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
  • می توانید لیست پخش ایجاد و همگام سازی کنید.
  • آهنگ هایی را که گوش می دهید با Last.fm و Facebook به اشتراک بگذارید.
  • می توانید فایل های MP3 را از طریق Wi-Fi از رایانه خود به تلفن همراه خود منتقل کنید.

اما ، آیا می توانم موسیقی را از Spotify در MP3 بارگیری کنم؟

خوب ، این سوالی است که صدها هزار کاربر از خود می پرسند و نوعی برنامه و برنامه را جستجو می کنند که به آنها این امکان را می دهد. اما نه ، فعلا امکان پذیر نیست. تنها برنامه ای که قبلاً شایسته کار می کرد Spotydl بود اما دیگر نهبه

کلید موفقیت این شرکت سوئدی دقیقاً در ظرفیت آن برای حفظ موسیقی در قالب بسته است که استخراج آن بسیار دشوار است و با هیچ پخش کننده ای غیر از آنها سازگار نیست. به همین دلیل یافتن برنامه هایی برای پخش موسیقی آن بسیار دشوار است … و همچنین به این دلیل که آنها به جستجوی آنها و حذف آنها اهمیت می دهند.

قیمت آن چند است؟ آیا حق بیمه شدن گران است؟

ارزان و گران قیمت دو مفهوم بسیار نسبی هستند. با این حال ، این شرکت به ما پیشنهاد می دهد برنامه های مختلف اشتراک که شامل نسخه رایگان تا طرح خانواده است که به ما امکان می دهد حساب خود را با اعضا و دستگاه های مختلف (iPhone ، Windows PC ، Mac ، Web …) به اشتراک بگذاریم تا همزمان به موسیقی همه آنها گوش دهیم. اینها قیمتها هستند:

  • رایگان: 0 € در ماه
  • حق بیمه: 9.99 یورو در ماه اما بدون تبلیغات و محدودیت آهنگ ، و با حالت آفلاین…
  • خانواده: قیمت 9.99 یورو در ماه از اشتراک Premium حفظ می شود ، اما برای هر عضو جدید 50 discount تخفیف وجود دارد. بنابراین ، یک عضو جدید خانواده تنها باید 4.99 یورو بپردازد. این محدودیت برای 4 نفر تعیین شده است ، بنابراین ، با کمتر از 20 یورو ، چهار نفر مختلف می توانند همزمان از تلفن های هوشمند خود موسیقی پخش کنند.

این سیستم قطعاً یکی از بهترین دستگاه ها برای گوش دادن به موسیقی در اندروید بدون نگرانی است. بهتر از Pandora ، Rdio ، Apple Music یا SoundCloud؟ مطمئناً: دسترسی و طیف گسترده ای از آهنگ ها ارزشش را دارد.

موارد جدید در آخرین نسخه

  • بهبود تجربه کاربر.


دانلود با لینک مستقیم

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت جرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
وبسایت https://tagservice.ir
نوشته ایجاد شد 1286

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا