Thief Puzzle 1.3.5 – دانلود برای اندروید APK رایگان


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/tagservi/domains/tagservice.ir/public_html/wp-content/themes/tag-theme/tag-themes/template-tags.php on line 31
دانلود, مطالب


استودیوی Weegoon یک بازی دیگر را به ما پیشنهاد می‌کند که شامل استیکمن است که باید در آن بازی کنیم از عقل خود استفاده کنیم به منظور حل پازل در حین سرقت انواع چیزها. آیا آماده ای برای تبدیل شدن به یک دزد خونسرد؟ اگر چنین است، اکنون فایل APK را دانلود کنید!

مهارت بهتر از قدرت است

پازل دزد، همانطور که از نامش پیداست، جالب است بازی پازل که در آن ما باید به دزد کمک کنیم تا یک شی را در هر سطح بدزدد. ممکن است آسان به نظر برسد، اما برای حل هر پازل باید از فریب، منطق، خلاقیت و دقت استفاده کنیم.

هدف ما در هر سطح این خواهد بود دزدیدن شی توسط جنایتکار اشاره کرد. گیم پلی بازی ساده است: برای ترسیم حرکت بازوی او، که بیشتر از حرکت رید ریچاردز است، باید انگشت خود را به اطراف صفحه بکشیم.

با این حال، برای رسیدن به جسم، باید از تله‌ها، موانع و مهم‌تر از همه از دست‌پرهیز شدن جلوگیری کنیم. برای رسیدن به این هدف، باید از آن استفاده کنیم موارد موجود در تنظیمات به منظور دور زدن قوانین فیزیک و پرسپکتیو. اگر گیر کنیم، می‌توانیم یک تبلیغ را تماشا کنیم تا راهنمایی دریافت کنیم.

منطق، حافظه، هوش، مهارت های حل مسئله و خلاقیت خود را آموزش دهید.

نتیجه یک اصلی، سرگرم کننده، و بسیار ساده است بازی با بازی Stickman افسانه ای. گرافیک دوبعدی نمی‌تواند ساده‌تر باشد، اما بازی ما را دعوت می‌کند تا در حین تفریح ​​فکر کنیم و مغزمان را جمع کنیم.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید