چند وقت پیش مد شد که اسکیت برد و دوچرخه های اسباب بازی داشته باشیم که باید با انگشتانمان آن ها را کنترل می کردیم تا با آن ها انواع پیروت را انجام دهیم. استودیوی Illusion Labs این تجربه را برای دستگاه های تلفن همراه در این سرگرمی به ارمغان می آورد شبیه ساز ورزش دوچرخه سواری.

ترفندهای باورنکردنی ضد جاذبه را انجام دهید

Touchgrind BMX 2 یک شبیه ساز دوچرخه BMX کنجکاو است که در آن دوچرخه را بدون دوچرخه سوار کنترل می کنیم. به این ترتیب، قالب را بازسازی می کند دوچرخه های انگشتی اسباب بازی در دنیای مجازی

کنترل ها طبیعی و شهودی هستند. ما باید دوچرخه را با دو انگشت لمس کنید برای حرکت دادن آن هدف این است که برای به دست آوردن بالاترین امتیاز ممکن، ترفندها، پیروت ها و حرکات آکروباتیک زیادی را بدون شکستن گردن انجام دهیم. کنترل هر یک از ترفندها کمی زمان می برد، اما خوشبختانه بازی دارای یک آموزش کامل است.

سریع تر، هیجان انگیز، جسورانه، درخشان، خلاق، پویا، جذاب، و حتی شدیدتر!

از طرفی این بازی گرافیک سه بعدی بسیار زیادی را در اختیار ما قرار می دهد. صداهای واقعی، چالش های زیاد، جدول رتبه بندی جهانی و گزینه هایی برای سفارشی کردن دوچرخه ما با رنگ ها و قطعات مختلف. و بهترین چیز این است که می توانیم با دانلود رایگان فایل APK از همه اینها لذت ببریم.


دانلود با لینک مستقیم