Vestiaire Collective 3.53.0 – دانلود برای اندروید APK رایگان

دانلود, مطالب


اگر عاشق مد لوکس هستید، اما نمی توانید آن را بپردازید، همیشه می توانید به آن مراجعه کنید اقلام دست دوم. دانلود فایل APK این اپلیکیشن خرید و فروش، بستری ایده آل برای خرید و فروش لباس های گران قیمت به افراد در اختیار ما قرار می دهد.

مد لاکچری دست دوم با بهترین قیمت

مجموعه Vestiaire هست یک اپلیکیشن فرانسوی برای خرید و فروش لباس های لوکس. بیا، مثل یک نسخه شیک از Vinted است، فقط با لباس ها و لوازم جانبی مارک های گران قیمت.

از اینجا می‌توانیم لباس‌های لوکس را با قیمت‌های باورنکردنی بخریم، اما مارک‌های انحصاری‌ای را که در کمد داریم نیز بفروشیم. هر محصول توسط تیم بررسی می شود تا کیفیت آنها بررسی شود و از کلاهبرداری جلوگیری شود. اگر نگذرد کنترل کیفیت، قابل فروش نخواهد بود.

هر کالای فروخته شده توسط تیم کارشناسان ما به شدت بررسی می شود تا کیفیت آن قبل از ارسال بررسی شود.

در این پلتفرم می‌توانیم طیف گسترده‌ای از اقلام لوکس و ممتاز را پیدا کنیم تا 70 درصد تخفیف روی قیمت فروشگاه ها هدف این است که زندگی دومی به لباس های لوکس بدهیم و فروش مجدد آن را با رویکردی هوشمندانه و پایدار ترویج کنیم. همچنین دارای گزینه های شبکه های اجتماعی است و ما می توانیم اعضایی را که سبک ها و محصولات آنها را دوست داریم دنبال کنیم.

از این طریق می توانیم پیدا کنیم لباس برای مردان، زنان و کودکان، جواهرات، ساعت، کیف، لوازم جانبی و انواع اقلام قدیمی. با این حال، مهم نیست که چقدر تخفیف دارند، انتظار نداشته باشید که محصولات لوکس واقعا ارزان را در دسترس همه جیب ها پیدا کنید، زیرا قیمت اکثر آنها حداقل سه رقمی است.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید