Wallapop 1.134.0 – بارگیری برای Android APK رایگان


خرید و فروش مقالات دست دوم در تلفن شما به یک عادت معمول تبدیل شده است. تعداد زیادی از برنامه های طبقه بندی شده از این نوع در Android و iPhone منتشر شده است ، و حتی قبل از دیوانگی تلفن های هوشمند ، ما خدمات پیشگامانه ای مانند eBay را در رایانه خود با سیستم حراج و پیشنهادات معروف خود داشتیم.

یکی از موفق ترین برنامه های کاربردی اخیراً قطعاً است والاپوپ، برنامه جایی که می توانید تقریباً هر چیزی بخرید و هر آنچه دیگر به آن نیاز ندارید بفروشیدبه فقط به ثبت نام سریع کاربر نیاز دارد و می توانید خرید و فروش اقلام را شروع کنید.

راحت ترین و سریع ترین بازار کک آنلاین

پس از بارگیری فایل APK در Android خود ، می توانید جنبه های مختلفی را که منجر به موفقیت این برنامه شده است ، بررسی کنید. از یک سو ، ما باید اشاره کنیم خرید یک کالا یا فروش هر محصولی با چه سرعتی انجام می شودبه از سوی دیگر ، پیدا کردن هر چیزی که می خواهید در منطقه خود بخرید بسیار آسان است.

اتومبیل ، مبلمان ، دوچرخه ، تلفن … هر آنچه را که می خواهید با انواع قیمت پیدا کنید.

این برنامه به شما امکان می دهد تبلیغات را با استفاده از موقعیت جغرافیایی پیدا کنید ، بنابراین فقط باید فیلترهای مربوطه را برای تنظیم جستجوهای خود اعمال کنید. مهم نیست کجا زندگی می کنید ، برنامه هر آنچه را که نیاز دارید در منطقه شما پیدا می کند.

چگونه با Wallapop خرید و فروش کنیم؟

قرار دادن یک کالا در فروش در داخل برنامه کاربردی است به آسانی و سریع به عنوان گرفتن عکس از محصول، فیلدهای لازم را در توضیحات پر کنید ، هر آنچه را که مهم می دانید اضافه کنید و آگهی را برای انتشار بارگذاری کنید.

خریدن چیزی حتی ساده تر است: می توانید جستجوهای سفارشی انجام دهید اما باید بدانید که محصولات بسته به فاصله آنها تا موقعیت شما طبقه بندی می شوندبه این بدان معنی است که اگر شما یک شکارچی فرصت هستید ، تقریباً می توانید هر چیزی را در منطقه خود پیدا کنید.

بیش از 6 میلیون کاربر بخشی از این بازار آنلاین هستند.

این برنامه همراه با ویژگی ها و توابع زیر است:

  • به تبلیغات نگاهی بیندازید یا آگهی خود را به سرعت منتشر کنید.
  • از طریق چت داخلی با فروشندگان تماس بگیرید.
  • جستجو بر اساس مجموعه ها و دسته ها: موتور ، فناوری ، مد ، ورزش و اوقات فراغت ، بازی های ویدئویی ، فیلم ها ، خانه و دکوراسیون …
  • مکان دقیق همیشه در محدوده 1 کیلومتری پنهان است.

یکی از مزایای ارائه شده توسط این سیستم این است که کاربران خود را از هزینه های تحویل و حمل و نقل رها می کند و آنها را تشویق می کند تا برای انجام معامله به صورت شخصی ملاقات کنند. در هر صورت ، فروشنده و خریدار می توانند نحوه تکمیل عملیات را ترتیب دهند.

چه جدید در این آخرین نسخه است

  • بهبود عملکرد کلی


دانلود با لینک مستقیم

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت جرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
وبسایت https://tagservice.ir
نوشته ایجاد شد 1284

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا