WooCommerce Customers Manager 28.0 – WeaPlay

اسکریپت, افزونه, دیگر قالب ها, مطالب, وردپرس


WooCommerce Customers Manager 28.0

مدیر مشتریان WooCommerce باطل شد نصب WooCommerce شما را گسترش می دهد و به شما این امکان را می دهد که به راحتی تمام آمار مشتریان، داده های شخصی، واردات، صادرات، تبدیل مهمان و غیره… و بسیاری از ویژگی های دیگر را بازیابی کنید!

افزونه مدیریت مشتریان دمو WooCommerce

ویژگی های افزونه مدیریت مشتریان WooCommerce

  • WCCM به‌طور پیش‌فرض، همه کاربران را با نقش‌های «مشتری» یا «مشترک» فهرست می‌کند، اما می‌توانید به راحتی فهرست کاربرانی را با نقش‌های سفارشی نیز انتخاب کنید. آسان است، به صفحه گزینه ها بروید و در بخش “نقش ها” همه نقش هایی را که می خواهید انتخاب کنید!
  • WCCM به شما امکان می دهد نقش های کاربر را مستقیماً در صفحه لیست مشتریان اختصاص دهید! بسیار آسان است، در ناحیه انتخابگر نقش، نقش‌هایی را که می‌خواهید تعیین کنید، انتخاب کنید، سپس کاربری را که نقش‌ها را به او اختصاص می‌دهد بررسی کنید و سپس به سادگی روی دکمه اختصاص کلیک کنید!
  • Witch WCCM شما می توانید به صورت عمده همه کاربران نقش را به یکی دیگر تغییر دهید! برای تبدیل پایگاه داده کاربران وردپرس موجود (با نقش مشترک) به نقش مشتری WooCommerce مفید است.
  • سازگار با WPML: آمار خرید مشتری با در نظر گرفتن محصولات ترجمه شده به درستی محاسبه می شود. همچنین آمار خرید، اشتراک‌های ووکامرس و بلیط‌های ووکامرس/بلیت‌های ووکامرس را نیز در نظر می‌گیرد.

افزونه مدیریت مشتریان ووکامرس را دانلود کنید

توجه داشته باشید: اگر مشکل دارید با دانلود رایگان افزونه WooCommerce Customers Manager، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. اگر غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نکرد، لطفا با ما تماس بگیرید.

افزونه مدیریت مشتریان ووکامرس را دانلود کنید


به این مطلب امتیاز دهید