WooCommerce One Page Checkout 1.9.1

اسکریپت, افزونه, دیگر قالب ها, مطالب, وردپرس


WooCommerce One Page Checkout 1.9.1

WooCommerce One Page Checkout این امکان را فراهم می کند که هر صفحه ای را به یک صفحه پرداخت تبدیل کنید. همچنین با نمایش هر دو فرم انتخاب محصول و پرداخت در یک صفحه، خرید از این صفحات تسویه حساب سفارشی را برای مشتریان شما آسان تر می کند.

نسخه ی نمایشی WooCommerce One Page Checkout

ویژگی های WooCommerce One Page Checkout

 • انتخاب محصول + پرداخت
  One Page Checkout فرم های انتخاب محصول و پرداخت را در یک صفحه نمایش می دهد. مشتریان می توانند محصولات را به یک سفارش اضافه کنند (یا آنها را حذف کنند) و بدون خروج از صفحه پرداخت را تکمیل کنند.
 • صفحات فرود سفارشی
  صفحات فرود منحصر به فرد را برای رویدادهای خاص، تبلیغات یا مشتریان انتخابی ایجاد کنید. کد کوتاه را به هر صفحه (یا پست) اضافه کنید و محتوای خود را بالای کد کوتاه اضافه کنید تا نسخه فروش منحصر به فرد قبل از فرآیند خرید نمایش داده شود.
 • پشتیبانی از نوع محصول
  One Page Checkout با بیش از ده ها افزونه ادغام می شود تا بتوانید اشتراک ها، رزروها، بسته ها و بسیاری از انواع محصولات منحصر به فرد دیگر را بفروشید.
 • راه اندازی ساده بدون کد
  صفحات پرداخت را می توان با استفاده از رابط گرافیکی اضافه شده به ویرایشگر کلاسیک وردپرس ایجاد کرد. هر صفحه محصول همچنین می تواند با کلیک کردن روی یک چک باکس به یک صفحه پرداخت تبدیل شود.
 • محصولات انتخاب شده
  شما محصولاتی را برای نمایش در هر صفحه پرداخت انتخاب می کنید. اگر فروشگاه شما فقط چند محصول دارد، یک صفحه فقط برای یک محصول ویژه، چند محصول مرتبط برای تبلیغات یا کل کاتالوگ فروشگاه خود ایجاد کنید.
 • قالب های داخلی و سفارشی
  One Page Checkout شامل چندین الگوی داخلی است، از جمله یک جدول قیمت گذاری ساده و لیستی از محصولات. الگوی مناسب برای صفحه خود را انتخاب کنید یا اگر قالب های داخلی با نیازهای شما مطابقت ندارند، یک قالب سفارشی ایجاد کنید.

WooCommerce One Page Checkout را دانلود کنید

توجه داشته باشید: اگر مشکل دارید با دانلود رایگان پرداخت یک صفحه ووکامرس باطل شد، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نمی کند، لطفا با ما تماس بگیرید.

WooCommerce One Page Checkout را دانلود کنید


به این مطلب امتیاز دهید