موتور توصیه WooCommerce 3.2.8

WooCommerce Recommendation Engine به شما این امکان را می دهد که پیشنهادات محصول سبک Netflix و Amazon را برای مشتریان خود پیکربندی کنید. این افزونه بر اساس تاریخچه مشاهده، سابقه خرید و محصولاتی که اغلب با هم خریداری می شوند، به طور خودکار محصولات را به کاربران توصیه می کند.

موتور توصیه WooCommerce نسخه ی نمایشی

ویژگی های موتور توصیه WooCommerce

  • محصولات مرتبط با مشاهده
    این ماژول محصولاتی را که مشتریان نیز مشاهده کرده اند نشان می دهد. هر بار که شخصی محصولی را مشاهده می کند در پایگاه داده موتور توصیه ثبت می شود. سپس این داده ها توسط ماژول پردازش می شود و محصولاتی را که اغلب با هم مشاهده می شوند نشان می دهد. راهی عالی برای ارائه محصولات مرتبط خودکار و کمک به کاربران برای مشاهده محصولاتی که ممکن است در غیر این صورت پیدا نمی‌کردند.
  • محصولات مرتبط بر اساس تاریخچه خرید
    این ماژول محصولاتی را نشان می دهد که اغلب توسط همان کاربران خریداری می شوند. نیازی به خرید همزمان محصولات نیست. برای نمایش محصولاتی که توسط همان کاربران در طول زمان خریداری شده اند بسیار عالی است. این یک راه عالی برای ترغیب کاربران به خرید همزمان محصولات بیشتر با نشان دادن چیزهایی است که سایر کاربران برای خرید بعداً به سایت مراجعه کرده اند.
  • محصولاتی که با هم خریداری می شوند
    این ماژول محصولاتی را نشان می دهد که اغلب در همان زمان و با همان سفارش خریداری می شوند. این نوع نمایش یک راه عالی برای ایجاد و نشان دادن یک پایگاه داده از محصولات است که اغلب برای تکمیل یک سفارش با هم نیاز دارند. اغلب اوقات لوازم جانبی یا سایر انواع افزونه ها به طور همزمان توسط کاربر خریداری می شود و این موتور آن بسته ها را به کاربران نهایی نشان می دهد. راهی عالی برای ترغیب خریداران به خرید محصولاتی که ممکن است فکر نمی کردند یا فکر می کردند به آن نیاز دارند.

دانلود موتور توصیه WooCommerce

توجه داشته باشید: اگر مشکل دارید با دانلود رایگان WooCommerce Recommendation Engine نال شد، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. اگر غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نکرد، لطفا با ما تماس بگیرید.

دانلود موتور توصیه WooCommerce