WooCommerce Shipping Tracking 30.7 – WeaPlay

اسکریپت, افزونه, دیگر قالب ها, مطالب, وردپرس


WooCommerce Shipping Tracking 30.7

پیگیری حمل و نقل WooCommerce باطل شد حمل و نقل محصول و تخمین تاریخ تحویل آسان شده است. شما می توانید برای هر سفارش یک شرکت حمل و نقل و یک شماره رهگیری مرتبط کنید. مشتریان شما فقط با کلیک بر روی پیوند ایجاد شده توسط WCST به راحتی سفارش های خود را پیگیری می کنند.

افزونه ردیابی حمل و نقل دمو WooCommerce

ویژگی های افزونه ردیابی حمل و نقل WooCommerce

  • WCST از WPML پشتیبانی می کند، این به مدیر فروشگاه اجازه می دهد تا برای هر زبان نصب شده، HTML Snippets را تعریف کند. برای افزودن پیام برای یک زبان، مدیر فروشگاه فقط باید زبان مورد نظر را در انتخابگر WPML انتخاب کند، متن را وارد کرده و ذخیره کند!
  • مدیر فروشگاه اکنون می‌تواند مستقیماً با استفاده از منوی «تخصیص سریع» بدون ویرایش هر سفارش، اطلاعات حمل و نقل را به سفارش اختصاص دهد. با استفاده از این منو تنها با چند کلیک می توانید اطلاعات حمل و نقل را به یک سفارش اضافه کنید، وضعیت آن را تنظیم کنید و به صورت اختیاری ایمیل اعلان وضعیت را دوباره برای مشتری ارسال کنید!
  • شما همچنین می توانید یک شرکت حمل و نقل “مورد علاقه” را در منوی گزینه انتخاب کنید. این در هنگام ارسال کد رهگیری از قبل انتخاب می شود!
  • برای هر نرخ حمل و نقلی که با استفاده از قابلیت های بومی WooCommerce، جدول نرخ ارسال برای WooCommerce یا جدول نرخ ارسال توسط WooThemes تعریف شده است، می توانید یک تخمین تحویل تعریف کنید.
  • این افزونه از ایمیل فاکتور حرفه ای آلمانی شده پشتیبانی می کند، بنابراین می تواند اطلاعات ردیابی را با توجه به وضعیت سفارش فعلی به ایمیل های فاکتور تزریق کند.
  • آیا مایلید قطعه HTML موجود در صفحه جزئیات قالب و سفارش ایمیل را سفارشی کنید؟ ممکن است! می توانید قالب ها را مستقیماً از منوی مدیریت شخصی سازی کنید.

افزونه پیگیری حمل و نقل ووکامرس را دانلود کنید

توجه داشته باشید: اگر مشکل دارید با افزونه پیگیری حمل و نقل WooCommerce دانلود رایگان نال شد، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. اگر غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نکرد، لطفا با ما تماس بگیرید.

افزونه پیگیری حمل و نقل ووکامرس را دانلود کنید


به این مطلب امتیاز دهید