WooCommerce Twilio SMS Notifications 1.16.2

اسکریپت, افزونه, دیگر قالب ها, مطالب, وردپرس


WooCommerce Twilio SMS Notifications 1.16.2

اعلان‌های پیامکی WooCommerce Twilio باطل شد با اعلان های سفارش خودکار پیامکی، مشتریان خود را راضی نگه دارید. هنگامی که وضعیت سفارش آنها به روز می شود، به روزرسانی های پیامکی را برای مشتریان ارسال کنید و زمانی که مشتری سفارش جدیدی را ارسال می کند، پیامک دریافت کنید. ساده – این بهترین راه برای دادن اطلاعات به مشتریان در مورد سفارش آنها است. طبق گفته Frost & Sullivan، پیام های SMS دارای نرخ باز شدن 95٪ هستند و اکثر آنها در عرض 5 ثانیه خوانده می شوند.

افزونه دمو WooCommerce Twilio SMS Notifications

ویژگی های افزونه اعلان های پیامکی ووکامرس Twilio

  • مشتریان خود را در جریان نگه دارید
    پیام های متنی بیشتر از هر شکل ارتباطی دیگر خوانده می شوند. با ارائه به‌روزرسانی‌های سفارش پیامک، اطمینان حاصل کنید که مشتریان اطلاعاتی را که می‌خواهند دریافت می‌کنند.
  • سفارشی سازی قدرتمند
    می‌توانید تغییر وضعیت سفارش که به‌روزرسانی‌ها را برای مشتریان ارسال می‌کند، تغییر دهید و پیام‌های پیامکی را طوری سفارشی کنید که نام فروشگاه، شناسه سفارش، مبلغ سفارش، وضعیت سفارش و سایر داده‌های سفارش را به همراه متن سفارشی شما در بر گیرد.
  • در مورد هر سفارش بینش دریافت کنید
    به‌روزرسانی‌های پیامکی را مستقیماً از صفحه ویرایش سفارش برای مشتریان خود ارسال کنید. یک تعداد کاراکتر مفید نشان داده می‌شود تا از محدودیت 160 نویسه برای پیام‌های پیام کوتاه تجاوز نکنید.

افزونه اعلان‌های پیامکی WooCommerce Twilio را دانلود کنید

توجه داشته باشید: اگر مشکل دارید با افزونه WooCommerce Twilio SMS Notifications دانلود رایگان، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. اگر غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نکرد، لطفا با ما تماس بگیرید.

افزونه اعلان‌های پیامکی WooCommerce Twilio را دانلود کنید


به این مطلب امتیاز دهید