Yalla Ludo 1.2.7.2 – دانلود برای اندروید APK رایگان


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/tagservi/domains/tagservice.ir/public_html/wp-content/themes/tag-theme/tag-themes/template-tags.php on line 31
دانلود, مطالب


این برنامه توسط استودیو Aviva Sun نقطه ملاقات عالی برای همه کسانی است که علاقه مند به بازی های تخته ای دیجیتال هستند. شما این فرصت را خواهید داشت که با بازیکنانی از سراسر جهان در هیجان روبرو شوید بازی های پارچیزی و دومینو. همچنین دارای یک چت و چت صوتی فوق العاده است که با آن می توانید به طور فعال با حریف خود ارتباط برقرار کنید.

بهترین بازی های دومینو و Parcheesi در اندروید

یالا لودو به دو صفحه اصلی تقسیم می شود. در حالت اول، تمام حالت های بازی موجود برای Parcheesi را خواهید یافت، در حالی که حالت دوم برای دومینوها در نظر گرفته شده است. از این طریق می توانید در آن شرکت کنید انواع مختلف بازی ها:

  • یکی علیه یکی
  • مسابقات.
  • چهار بازیکن
  • بازی خصوصی

همچنین می توانید دومینو را در حالت محلی و باز کردن قفل لیگ هنگامی که به سطح 4 رسیدید. علاوه بر این، می‌توانید هر بازی را با گزینه‌های مختلفی سفارشی کنید که قوانین و حداقل مقدار سکه‌هایی را که در طول هر بازی شرط بندی می‌کنید تغییر می‌دهند.

در هر زمان از طریق چت صوتی با بازیکنان صحبت کنید، با دوستان جدید ملاقات کنید و از بازی لذت ببرید!

علاوه بر این، با الماس هایی که جمع آوری می کنید، می توانید خرید اقلام و پوسته های مختلفمانند تاس های جدید، تابلوهای Parcheesi، نشانه ها و حباب های گفتار. اگر دوست دارید چند بازی دومینو یا پارچیزی بازی کنید، همیشه حریفی را پیدا خواهید کرد که حاضر است چالش شما را در این برنامه بپذیرد. و شما همیشه می توانید دوستان خود را در یک دوئل هیجان انگیز به چالش بکشید و آنها را از طریق چت صوتی مزاحم کنید.


دانلود با لینک مستقیم


به این مطلب امتیاز دهید